Avatar uživatele
Pajena

Přijde vám to jako náhoda?

Takže mám takovou otázku , která je spíš numerologická

Já jsem se narodila 11.6
Moje sestra o 11 let později 11.3
Moje babička se narodila 31.8 ( na můj svátek )
A můj děda se narodil 25.11 ( na svátek mé sestry )
Prvně zemřel děda a o 11 let později babička , mamka s taťkou se narodili 24 každý ale jiný měsíc a rok , nedávno si prodlužovali pronájem bytu do roku 2024

Chtělo by to Numerologa ? Co to může být ?

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Rokio, Anikitos před 2027 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Náhoda neexistuje. Nahodilost x nutnost jsou filozofické zákony. Nkolikrát jsem zde vysvětlovla.

Takže i nahodilost má svou přičinu. Za náhodu se považuje jev, který si neumíme vysvětlit, zdá se nelogický, ale má vždy příčinu.

Život není náhoda, je to volba. V každém okamžiku se rozhodujeme sami. Udělá se něco „samo“?

Vše souvisí s něčím … co se má stát, to se stane … Je něco mezi nebem a zemí ..

Často hypotetické kdyby … je náledí a zlomím si nohu – kdybych šla opatrněji, nemusela jsem si zlomit nohu … stalo se, nejde o náhodu.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Ano, přijde mi to jako náhoda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Ne Pajeno, NENÍ to náhoda! Zapomělas dodat, že 24. je Štědrý den a 11.11. skončila 1. světová válka!

To je prostě VELKĚ MYSTÉRIUM, známé též jako „Vykaka Pokaka“! Na tohle žádný numerolog nepomůže, ale spíš psycholog nebo psychiatr. I když možná ne! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anikitos

Máte „štěstí“ na nějaké ty události; obzvlášť související s číslem 11.

Náhody neexistují. Vždycky za něčím něco je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Brblal

Podle mě jsou to všechno jen náhody. Kdyby si třeba někdo v paneláku zapisoval kdo se z (toho paneláku) kdy narodil a kdo kdy umřel, a třeba i hodiny, našel by spoustu záhad, stejných dnů, měsíců i let a „záhadných“ náhod, prostě by je našel.

Pak by mohl říkat, že třeba listopad je měsíc, ve kterém hodně lidí zemřelo, a říkal by, že je to nešťastný měsíc…a pořád by čekal, že se něco špatného stane právě v listopadu…

Někdo řekne, mě zemřela babička v listopadu toho dne a neuvědomí si, že jí bylo už 93 let…

Podle mě jsou to jen náhody, já žádné horoskopy nečtu, ani žádná data, ani numerology nehledám a o podobné věci se nezajímám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ne, je to osud!

Já podávám Šťastných deset (deset čísel!) celoročně už mnoho let, ale jindy než na podzim jsem ještě nevyhrál! Náhoda?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… já se narodil ve stejný den, ve stejnou hodinu jako moje prababička, jen v jiném roce …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

ivzez všechno nemusí být jen náhoda. Co když není nic náhoda? Každý má na to jiný názor a věří něčemu jinému. S jistotou říct že je to jen náhoda nemůžete.

Pro Pajenu: Numerologa si můžeš sehnat na internetu snadno. I já jsem ve svých datech narození zaznamenal takové podivnosti. Může se jednat o náhodu ale i nemusí. Já nejsem numerolog, tak ti to nepovím.

před 2027 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Je mi líto, já v tom nic jiného než náhodu/y nevidím.

Navíc to Pajena chybně interpretuje.
Ona se narodila 11. 6., její sestra 11. 3. → není tam rozdíl 11 let,
ale 10 let a 9 měsíců nebo 11 let a 3 měsíce.

I kdyby se sestra narodila 11. 6. o 11 let později,
by podle mne šlo o náhodu.

před 2027 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… chybně interpretuje vše >>> co když dostala jméno podle dne narození dědy a sestra po babičce, pak by to nebyla náhoda, ale kalkul …

před 2026 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Bohužel to je asi „trochu jinak“. Ve skutečnosti (a to tím více, čím více realitu poznáváme) je naopak ÚPLNĚ VŠECHNO náhoda, lépe řečeno statistika a pravděpodobnost.

Realita jak ji známe je na kvantové úrovni naprosto odlišná od té naší a to doslova šíleně nepochopitelně. :)

před 2027 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

No dovoľte… tak krásne to vyzeralo Ale ešte mi tam chýbal dátum prvej 5 v škole
dátum prvého bozku
počet písmen v mene prvej lásky
a… a… a…
to sú dôležité informácie
všetko súvisí so všetkým
a realita všetku tú krásu myšlienok kazí

před 2027 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

To by snad ani nebyla zločinka led, aby neměla nějaké komentáře! ;) :D

Je to totiž trochu JINAK! Je těžké pamatovat si třeba datum prvního polibku pro někoho, kdo třeba zažil parní lokomotivy v normálním provozu, jasnačka? Tudíž mně to tedy realita NEKAZÍ, heč! ;) :D :D

před 2026 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek