Pajena

Přijde vám to jako náhoda?

Takže mám takovou otázku , která je spíš numerologická

Já jsem se narodila 11.6
Moje sestra o 11 let později 11.3
Moje babička se narodila 31.8 ( na můj svátek )
A můj děda se narodil 25.11 ( na svátek mé sestry )
Prvně zemřel děda a o 11 let později babička , mamka s taťkou se narodili 24 každý ale jiný měsíc a rok , nedávno si prodlužovali pronájem bytu do roku 2024

Chtělo by to Numerologa ? Co to může být ?

Nejlepší odpověď
annas

Náhoda neexistuje. Nahodilost x nutnost jsou filozofické zákony. Nkolikrát jsem zde vysvětlovla.

Takže i nahodilost má svou přičinu. Za náhodu se považuje jev, který si neumíme vysvětlit, zdá se nelogický, ale má vždy příčinu.

Život není náhoda, je to volba. V každém okamžiku se rozhodujeme sami. Udělá se něco „samo“?

Vše souvisí s něčím … co se má stát, to se stane … Je něco mezi nebem a zemí ..

Často hypotetické kdyby … je náledí a zlomím si nohu – kdybych šla opatrněji, nemusela jsem si zlomit nohu … stalo se, nejde o náhodu.

Další odpovědi
ivzez

Ano, přijde mi to jako náhoda.

aliendrone

Ne Pajeno, NENÍ to náhoda! Zapomělas dodat, že 24. je Štědrý den a 11.11. skončila 1. světová válka!

To je prostě VELKĚ MYSTÉRIUM, známé též jako „Vykaka Pokaka“! Na tohle žádný numerolog nepomůže, ale spíš psycholog nebo psychiatr. I když možná ne! ;) :D :D

Anikitos

Máte „štěstí“ na nějaké ty události; obzvlášť související s číslem 11.

Náhody neexistují. Vždycky za něčím něco je.

Brblal

Podle mě jsou to všechno jen náhody. Kdyby si třeba někdo v paneláku zapisoval kdo se z (toho paneláku) kdy narodil a kdo kdy umřel, a třeba i hodiny, našel by spoustu záhad, stejných dnů, měsíců i let a „záhadných“ náhod, prostě by je našel.

Pak by mohl říkat, že třeba listopad je měsíc, ve kterém hodně lidí zemřelo, a říkal by, že je to nešťastný měsíc…a pořád by čekal, že se něco špatného stane právě v listopadu…

Někdo řekne, mě zemřela babička v listopadu toho dne a neuvědomí si, že jí bylo už 93 let…

Podle mě jsou to jen náhody, já žádné horoskopy nečtu, ani žádná data, ani numerology nehledám a o podobné věci se nezajímám.

zjentek

Ne, je to osud!

Já podávám Šťastných deset (deset čísel!) celoročně už mnoho let, ale jindy než na podzim jsem ještě nevyhrál! Náhoda?

Mc Merkurion

… já se narodil ve stejný den, ve stejnou hodinu jako moje prababička, jen v jiném roce …

anonym

ivzez všechno nemusí být jen náhoda. Co když není nic náhoda? Každý má na to jiný názor a věří něčemu jinému. S jistotou říct že je to jen náhoda nemůžete.

Pro Pajenu: Numerologa si můžeš sehnat na internetu snadno. I já jsem ve svých datech narození zaznamenal takové podivnosti. Může se jednat o náhodu ale i nemusí. Já nejsem numerolog, tak ti to nepovím.

ivzez

Je mi líto, já v tom nic jiného než náhodu/y nevidím.

Navíc to Pajena chybně interpretuje.
Ona se narodila 11. 6., její sestra 11. 3. → není tam rozdíl 11 let,
ale 10 let a 9 měsíců nebo 11 let a 3 měsíce.

I kdyby se sestra narodila 11. 6. o 11 let později,
by podle mne šlo o náhodu.

Mc Merkurion

… chybně interpretuje vše >>> co když dostala jméno podle dne narození dědy a sestra po babičce, pak by to nebyla náhoda, ale kalkul …

aliendrone

Bohužel to je asi „trochu jinak“. Ve skutečnosti (a to tím více, čím více realitu poznáváme) je naopak ÚPLNĚ VŠECHNO náhoda, lépe řečeno statistika a pravděpodobnost.

Realita jak ji známe je na kvantové úrovni naprosto odlišná od té naší a to doslova šíleně nepochopitelně. :)

led

No dovoľte… tak krásne to vyzeralo Ale ešte mi tam chýbal dátum prvej 5 v škole
dátum prvého bozku
počet písmen v mene prvej lásky
a… a… a…
to sú dôležité informácie
všetko súvisí so všetkým
a realita všetku tú krásu myšlienok kazí

aliendrone

To by snad ani nebyla zločinka led, aby neměla nějaké komentáře! ;) :D

Je to totiž trochu JINAK! Je těžké pamatovat si třeba datum prvního polibku pro někoho, kdo třeba zažil parní lokomotivy v normálním provozu, jasnačka? Tudíž mně to tedy realita NEKAZÍ, heč! ;) :D :D