autacek

Přijde Vám rozumné, aby vám vydavatel telefonního seznamu platil za zveřejnění vašeho čísla?

I když počkat, dnes vlastně nevím, nejen že by se nově mělo platit, ale asi něco takového není skrz GDPR ani možné. Ještě že to za nás nebylo.

Odpovědi
anonym

Mě spíš nepřijde v pořádku, aby kdokoliv mohl sbírat a publikovat v neomezené míře a bez svolení osobní informace. Ono je to špatně na obě strany a je třeba najít vhodný kompromis. S osobními informacemi je spojen zcela konkrétní člověk a tento by měl mít právo rozhodnout zda mohou být využity či zneužity v zájmu někoho jiného.