jjj123456789

Přijde vám normální, že někdo smaže otázkun s tím, že patří spíše do chatu a jiné podobné tu nechá?

Co, www?

Nejlepší odpověď
Mirdas

Vše záleží na adminovi který ovšem jak jsme se mohli již párkrát přesvědčit některým promine vše, i urážky, a ostatním maže co se dá!

Další odpovědi
led

Jsou lide vyvolení a jsou lide vyvalení. Jenomže, lidi poraďte mi, kteři jsou kteří, kdo je kdo, to kdybych věděla.
Kdo kamarád je, ať píše, co chce, no běda ti, jestli můj kamarád nejsi, to již psat co chceš, tady nemůžeš.

Drap

Přijde, tak to zkrátka tady chodí.

6ricka

Naprosto souhlasím s Mirdas-em. Adminův přístup k odpovědím je naprosto subjektivní. A už několikrát jsem si všimnul, že „propustí“ tak hloupou odpověď zasloužilých členů, kterou by u řadových členů okamžitě smazal. (Konec konců – zasloužilí členové se asi stali zasloužilými hlavně proto, že kecají do všeho jako všeználkové.)
Jsem pro to, aby admin vyřazoval jen vulgární a urážlivé odpovědi a na ostatní nesahal – nebo vyřazení veřejně zdůvodnil. Nebo ještě jinak (jak jsem viděl na jedné podobné zahraniční poradně) nechal navrhovat registrované účastníky : 10 hlasů proti příspěvku ⇒ napomenutí, 2 další napomenutí ⇒ ban.
A co si myslí další ?
Doplňuji:
A co tak občas udělat hlasování, jak se vám adminova práce zamlouvá ?

annas

Ad jjj123456789
Víte dobře, že jste vložil moje otázky, bez citace, vysvětlení , odkazu, původního zdroje atd.

Psaal jsem vám, že si to nepřeji, ale neodpověděl jste.

Nahlásila jsem mailem obě otázky adminům – originál i plagiát.

Jsou tady jedinci, kteří „mažou“ otázky s odpověďmi „nepřátel“ (viz odpověď led). Je to vidět podle toho, když se objeví, některé otázky stejného typu jim nevadí, jiné považují za závadné..

Bohužel – všude žijí lidé … Zda nahlášení admin potvrdí, je jiná věc. Zřejmě je adminů víc a každý z nich posuzuje dotazy jinak.

Nemluvím o otázkách vulgárních či urážlivých.

Pepa25

Na otázky zralé na smazání prostě neodpovídám a je mi jedno, jestli je admin skutečně smaže nebo ne …

mosoj

6ricka : Za dva měsíce 3 body. Z toho plyne málo zkušeností s touto poradnou.