LoveyLove

Příjde vám normalní

Příjde vám normalní chodit s klukem o 3 roky starší? (Je mi 11) Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Drap

V 11 mi to nepřijde uplně normální, ani kdyby byl mladší, nebo stejně starý.

Další odpovědi
hanulka11

V 11 letech to není o chození ,jen se kamaraď a hlavně se uč.Vím, že to slyšíš asi doma , ale je to pravda pravdoucí.
Na vztahy máš času habakuk......

WeeBear

Podle mě to normální být určitě může. Sice je fakt, že v jedenácti je slečna vesměs ještě dítě a na kluka ve čtrnácti útočí puberta, nedokážu si to moc živě představit, ale pokud to konkrétní dvojici takto funguje, tak co řešit.. 🙂

Z druhé strany mi přijde, že v jedenácti máš na kluky ještě čas, ale to v dnešní době asi věc názoru.

beluška

Ahoj, asi se učíš hodně dobře, protože máš čas brouzdat na netu. Rozdíl mezi partnery může být jakýkoliv, jenže Tobě je jedenáct a divím se proč už teď sháníš tyto informace. Takže si dej moc velký pozor, kluci chtějí zkušenosti, aby se mohli chlubit. Nebuď to Ty, jsi ještě děvče školou povinné a nástrahy života jsou veliké. Ahoj

samicek333

v tomhle věku mi to moc normální nepřijde – za pět let si na něj ani nevzpomeneš