kurec

Příjde vám jako klukovina jít na jachtu bez povolení?

V naší zemi by se to asi nestalo ale přišlo by vám jako klukovina jít na cizí loď bez povolení?

Odpovědi
Edison

Klukovina? To by klidně mohl být i trestný čin…

ivzez

Jenom klukovina určitě ne.

led

Klukovina nie. Ale súvisí to s trestným činom, pokiaľ ide o vstúpenie na palubu bez súhlasu majiteľa jachty, neoprávneného vstupu na cudzí majetok (pozemok, jachtu, domu atď.
Pokiaľ nie ste plnoletý s plnými právami, bez vedomia a súhlasu rodičov by ste nemali vstúpiť na cudziu jachtu ani pri pozvaní ich majiteľov.. To by už nebola „klukovina“, ale nezodpovednosť.

klumprt

Jachta je uzpůsobená jako objekt k rekreačnímu bydlení. Mohlo by jít o trestný čin porušování domovní svobody.

nyjono

Klukovina???
To je jako vlízt někomu do baráku, když je majitel odskočený u sousedů nebo na zahradě.