Ella

Přijde vám divné, že když hraje dobrá písnička mám chuť tancovat a zpívat, dokonce i na veřejnosti? :D

Dodávám, že podle mě neumím ani tancovat, ani zpívat. Ale zrovna dneska jsem našla skvělou písničku, cover verzi a ta je prostě tak chytlavá, že se nedokážu, ani teď při psaní, přestat hýbat do rytmu a alespoň bezhlase zpívat, tak se docela bojím, co se bude dít až budu zítra čekat na bus nebo cestou z tramvaje :D
Stalo se vám někdy, že vás nějaká písnička tak chytla? Občas mám nutkání podupávat si do rytmu a alespoň bezhlasu si prozpěvovat když koukám na ubíhající cestu z okýnka, ale tancovat cestou na zastávku mi přijde trochu moc. Co myslíte vy? :)
Doplňuji:
hanny 2: nevím, jestli si ve dvaceti můžu ještě dovolit tancovat na veřejnosti, pokud to není diskotéka :D
iv: řekla bych, že černošky a černoši mají takové přirozené nadání, nebo spíš talent?, na pohyb :) těm můžu jen závidět jak se umí hýbat :)

Nejlepší odpověď
anonym

Ja se rada divam na " poskakujici mladez " … 🙂 . Minuly tyden jsem videla skolu , deti kolem 10 let . Sli po ulici . Ve tride meli 2 cernousky. Nesli spolu .. jeden sel vpredu , jeden vzadu … , ale byl na oba krasny pohled. Delali presne takove ty pohyby ( ja nevim jak se tomu rika .. ) 🙂 …
tancujte tedy klidne i vy …
v Africe jsem videla tancovat vsechny cernochy a cernosky i pri kulecniku … 🙂 Je to krasa … -iv-

Další odpovědi
hanny 2

Divné to není,je to normální,určitě to všichni zažili,záleží na tom,kolik ti je.Kdybych já v mém věku tancovala na zastávku,tak by si ostatní zaručeně mysleli něco o mé pomatenosti.
Doplňuji:
Ve 20ti letech?V pohodě…

lexx

Ne, je to spontánní radost ze života, stává se i mně ačkoli jsem (trochu) starší, když zahrají nějaký hit mého mládí (70.-80.léta XX.století) tak si vybavím vzpomínky na ten čas jak to tenkrát bylo krásné.