Dr. Darko

Přijde mi, že se hodně zpomalilo načítání dat na mobilním internetu. Máte to stejně? Může to mít souvislost s COVID-19?

Odpovědi
Drap

Ano může. Tvé připojení má určitou kapacitu. V současné době je každý školák, každý kdo je doma připojen. Může nastat že přetížením sítě se tok zpomalí.

dubraro

Může to mít souvislost spíše s tím, že děti jsou doma a učí se po internetu, řada dospělých také pracuje z domova přes internet.