platnostomz

Přijde mi nějaké potvrzení, že jsem úspěšně absolvoval elektronické sčítání lidu 2021?

Jak jsem chráněn v situaci, kdy elektronický formulář řádné vyplním a odešlu a oni mě za několik měsíců obviní, že jsem nesplnil zákonnou povinnost? Jak prokážu, že jsem tu zákonnou povinnost splnil? Jak prokážu, že já data poskytl, odeslal a že chyba není na mojí straně?

Nejlepší odpověď
elkon

Při odeslání vám přišla hláška, že byl formulář přijat. Kdyby to tak nebylo, přijde vám formulář poštou. Už to bylo mnohokrát uváděno. I ve zpravodajství.

Další odpovědi
Ametyst

Přijde evidenční číslo formuláře, nebo jak se tomu říká. Podle nej to lze zpětné dohledat .Začíná písmeny ESF.

Arne1

POkud jste si nepoznamenal kod při ukončení tak smůla. Z důvodu pitomého GDPR nesmíte být jinak informován.

ahold

Je ještě jedna pomoc, jak mít v ruce potvrzení. Vyplň formulář znovu. Na konci si zapiš č. pod kterým tvůj formulář odejde, datum a čas. Případně si udělej snímek obrazovky a ten ulož. I když odešleš vícekrát, zpracovává se ten poslední. To je proto, kdyby sis uvědomil, že v tom původním jsi vyplnil něco špatně.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.