Daniel90102

Přijde mi balíček z Aliexpresu ?

ahoj chtěl jsem se zeptat zda mi přijde balíček z Aliexpresu v téhle situaci domu protože už tam mam objednané z února a pořád mi nepřišlo nic,a už tam nechci dávat peníze když mi to nepřijde.

Odpovědi
Edison

Mělo by. Kontaktuj prodejce prostřednictvím aliexpresu. Má tam na to nástroje. Požaduj sledovací číslo, použij některou z globálních sledovacích aplikací (i tak ne vždy je zásilka sledovatelná). Důležitý je, ke jsi nakupoval. S číňanama nejsou problémy. V Evropě se mohou vyskytnout problémy s odesláním i doručením výrazně častějí.

Arne1

Když zaplatíš a nic nepřijde, tak platbu na Ali reklamuješ, nevidím v tom problém.
Jinak se zkus zeptat na poště, před nějakou dobou zveřejnili, že přerušují s Čínou poštovní styk.

autacek

U nás pošta „Čínu“ neroznáší, už se s tím netají ani na přepážce. Jestli dostaneš alespoň oznámení, je ve hvězdách.

mosoj

Mně minulý týden přišlo zboží od Banggoodu, objednané v březnu. Takže doprava funguje. Jo a přišlo to poštou. Takže zase dezinformace.

df

Já objednal v lednu 3 balíky
Jeden dorazil v po 20. březnu, druhý před týdnem a třetí zatím nic