Kelt

Přijali byste uprchlíky, kdyby to EU financovala?

Pokud by EU vydala zákon,nařízení,ná­vrh, že ten, kdo přijme uprchlíka dostane finanční odměnu,jak byste reagovali?

Odpovědi
scratcher92

V žádném případě

Vždyť tady ani nejsou doma a u sebe doma je vůbec nechci. Ani kdyby mi ta svatá EU dala milion, nebrat!

iceT

V žádném případě

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uvazujete-o-prijmuti-uprchlika-k-sobe-do-domu-za-financni-pomoc

xxx3– a byli to uprchlíci, co vás o povodních ubytovali? Asi nebyli, že ne. Nejde o to, že by jim snad někdo nechtěl pomoct, ale snad to nikdo nebude nařizovat nebo nabízet odměnu. Nesmíš se lidem divit, oni čtou noviny a sledují zprávy.

anonym

V žádném případě

Za nic na světě.

lexx

V žádném případě

přijal bys pod vlastní střechu českého bezdomáče ? začni zde !

xxx3

Určitě i zadarmo

psal jsem to sem už jednou. V roce 97 v době povodní na Moravě jsme měli prakticky kompletně neobyvatelný dům. Kdyby nás k sobě (jakožto rodinu) nevzali úplně cizí lidé, asi bychom spali pod mostem. Podotýkám, že jsme tyto dobrodince vůbec neznali, takže vlastně nemohli tušit, koho si berou k sobě domů. Byli hloupí? Riskovali?
Přijde mi, že je v naší zemi opravdu málo lidí, kteří jsou schopni nějaké empatie. Buď toho nejsme schopni, nebo se tomu cíleně vyhýbáme, protože „nehas, co tě nepálí“.

anonym

V žádném případě

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=0gXq9VtmhX8

GM

V žádném případě

jstastny

V žádném případě

Proti uprchlíkům sice nic nemám, ale cizího člověka bych domů prostě nepřijal. Doma chci soukromí.

gecco

Divnej (až blbej) dotaz – měl bys jej dovysvětlit – a nebo skrýt a napsat lepší…

  1. „kdyby to EU financovala“ – EU to financuje, pokud vím, tak 6.000 éček / osoba
  2. „kdo přijme“ – jak přijme??? kam přijme???
  3. a trošku podumej i o zákonech – ať nepíšeš bláboly

😉