Jerryna

Přihlašovací údaje v prohlížeči Opera

Jak (kde) nastavit pamatování přihlašovacích údajů na různé stránky? jako např.: když napíšu první 2–3 písmena třeba ze svého maiu, aby mi vyjel řádek s celým jménem a když ho vyberu aby se mi automaticky načetlo i heslo? poradtě prosím.. Firefox mi pořád padá, tak jsem musela přejít na operu..

Odpovědi
casey

Opera, stejne jako jine prohlizece se vzdy po zadani prihlasovacich udaju na konkretnich strankach ptaji, jestli chcete povereni ulozit, nebo ne. Nikde se nic nenastavuje. Uz ulozena povereni je mozne spravovat pres menu->nastaveni->formulare->spravce hesel.

Pouze v pripade, ze jste napoprve, kdyz se prohlizec ptal, pouzili volbu nikdy, nadale se jiz na stejnem serveru nepta. Je potreba ve spravci hesel umazat radek s timto serverem. Pri dalsi navsteve se znovu zepta.

Jerryna

ve správci hesel to mám uložené, ale chtěla bych aby to vyskakovalo jako např. u firefoxu. když napíšu pár písmen nebo i celou adresu tak heslo naskočí automaticky že to nemusím pořád vypisovat celé…?