AnnMary

Přihláška na VŠ kombinovaně ješte nyní?

Lze si ještě NYNÍ na nějakou VŠ podat přihlášku na magisterské studium (kombinovaně)? Ideálně obory eko, doprava, logistika, apod. Pokud, ale víte i o jiném oboru nevadí. Po celé ČR i Slovensko. Díky
Doplňuji:
Ideálně zdarma :)Díky moc :)

Nejlepší odpověď
annas

Uvedené obory se dají studovat na různých typech VŠ. Když máte zájem, prohledejte všechno, kde se dá něco zjistit, případně napište na děkanát přislušných fakul, protože druhá kola příjímacích zkoušek na kombinované studium přoběhla koncem července. Informace o kombinovaném studiu jsou strohé.

Zkuste si projít odkaz, klikněte si na webové stránky jednotlivých fakult, dovíte víc třeba víc.
http://www.vy­sokeskoly.cz/cla­nek/prehled-kde-jeste-prijimaji-prihlasky-