prihlásenie a ´neplatné´ heslo

V posledných dvoch dňoch sa mi stáva, že pri prihlásení na túto stránku, mi dobré (platné) heslo označí ako neplatné. Musím to riešiť nahlásením ´zabudnutého hesla´.
Prehliadač mám nastavený na vyčistenie údajov pri vypnutí, ale doteraz to fungovalo aj tak bez problémov. Na iných stránkach tento problém nemám.
Môžte mi poradiť?
Ďakujem
Doplňuji:
Zatiaľ ten problém riešim že zabúdam heslo a nechávam si otvorenie poslať na mail. Dosť sprosté, ale funguje…

Nejlepší odpověď
annas

Mám stejný problém. Už jsem si během 3 týdnů měnila několikrát heslo. .Požádám o nové, potvrdím v nastavení. Za dva tři dny se nemohu přihlásit, opět žádám o nové, vrátím se k původnímu, střídám je stále dokola. Nikdy v minulosti jsem neměla s heslem a přihlášením problémy.

Další odpovědi
www

Zkus si zde aktualizovat profil.
Klidně můžeš napsat jako nové heslo to předchozí. Mně to taky haprovalo, nyní je přihlášení OK.

arygnoc

stalo sa mi to tu asi 2×.
nakoľko NB v podstate nevypínam a prehliadač takisto nezatváram a mám voľbu zostať trvalo prihlásený, som bez problémov.
Naposledy sa mi to stalo v januári (leden), keď som musel na týždeň z VB do ČR a v lietadle ma prinútili NB vypnúť (pred pristátím) a potom som narazil na ""nefungujúce"" heslo.
Asi majú bordel v databáze.
Poslanie nového hesla na mail to vyriešilo za 4 minúty.

bolak

může to bejt těmahle věcma:

  1. máš zapnutej capslock (což je nepravděpodobný)
  2. neumíš psát na klávesnici
  3. poprvé ses prostě ukliknul, nebo si měl zaplej ten capsock, pak sis vygeneroval nový heslo a to ti tam furt zůstalo uložený v paměti prohlížeče.

Čili zkus najet do správce hesel a smáznout celej řádek odpovedi.cz.
Potom najedeš na odpovedi, napíšeš správný heslo a dáš uložit.

Pokud by to nezabralo, tak se zkus přihlásit ve stejným prohlížeči ale v novým profilu a dej vědět jestli to v novým profilu funguje nebo ne.

V jiným prohlížeči ti to asi chodí normálně co?

MK44

Taktéž se mi stalo. Ruční vypsání e-mailu a hesla do přihlašovacího okénka nepomohlo. Při využití funkce „zapomenuté heslo“ jsem zadal staré heslo a bylo akceptováno.

anonym

Pri spôsobe od www – úprava profilu, ukázalo, že zjavne je to naozaj bordel v databáze.

www

Ano, je. Zpočátku, po přechodu na new systém, to bylo ale ještě horší. 😁

anonym

kontrola hesla: na prazdny riadok napísané viditeľné heslo, kopírovanie, vloženie do políčka. Opätovná kontrola iný prehliadač.
To znamená žiadne body 1–3. Počítačovú prax mám od začiatkov počítačov v ČSSR.

bolak

jj, tak to je potřeba aktualizovat…win­dowsy už se na disketách nedělaj

já zatím žádnej problém s přihlášením nezaznamenávám a když ty se v tom tak vyznáš, tak zřejmě není chyba u tebe a není tedy důod proč to psát sem do poradny.

dole máš kontakt, na to klikněš (1× levým tlačítkem) a můžeš si vylít srdce těm kdo s tím jsou schopni něco udělat.

annas

Bolaku,psala jsem adminům, odpověď jsem nedostala, takže to řeším tak, jak jsem uvedla.

arygnoc

no s takou praxou, ako tu uvádzate, sa divím, že máte nastavené mazanie mazania údajov pri odhlásení sa.
To predsa počítač dokáže urobiť sám, keď nie je vyťažený (povedzme o 4:00 ráno, len to treba nastaviť, všakhej), a dokonca to dokáže urobiť tak, že neprídete o veci, ktoré si ma zapamätať, ale to asi viete, nie?
Zbytočná strata času, prejav nejakého stihomanu?
Alebo pracuje na 286-ke s HD 750 MB?

anonym

Ano počítač to dokáže urobiť sám, ale len keď je zapnutý :)
Bezpečnosť nikdy nie je stratou času, nie je to žiadný stihoman, ale dlhoročná skúsenosť. Okrem toho nechávať v počítači zbytočnosti, to naozaj nie je ono. myslím, že podobné niečo potvrdí aj bolak, ktorému neúmerne narastajú zbytočnosti v Google Chrome, ako to tu už písal a tiež nečaká do rána.
Ale môj problém je o inom – o hesle na tejto stránke. Ako píše annas, a ona má ten problém, aj vy ste ho mali.

annas

Ad život.
Chtěla jsemse již dávno zeptat, zda má někdo stejné problémy, ale protože bych dopadla stejně jako u dvou odborných dotazů, vzdala jsem to. I když ostatní potvrdili, že mám pravdu, byla jsem považovaná za hlupáka. Dnes jsme spolu diskutovaly o slušnosti…

Sice jsem si na přihlašování zvykla, nikam nespěchám, ale občas mě to rozčiluje. Třeba na jiné stránce, kam chodím, jsem přihlášena trvale. Na Odpovědi se musím stále přihlašovat, i když se neodhlásím. Děkuji za vložení otázky.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pouzivate-pri-odesilani-zprav-vnitrni-postu-nestava-se-vam-ze-zpravy-odchazeji-ci-prichazeji-dvakrat-ve-stejnem-case

anonym

Už predtým som písala že ja sa nehanbím urobiť zo seba sprostú až dementnú, oby so dostala odpoveď, na zaujímavú otázku (aj od ľudí, ktorí sa ju hanbia položiť). Niekedy pri takej „naivnej otázke od blondýny“ sa rozprúdi zaujímava debata a ľudia niekedy povedia aj čo nechceli alebo nevedeli povedať.

anonym

ináč niektoré práce môžu byť robené aj na 286-ke s HD 750 MB v DOSe alebo starom poctivom BASICu a je to rýchlejšie než vo Windows 7