qwertz

Prihlaseni vozidla neevropske vyroby

Zdravim a hned mam jednu otazku.
Chtel bych dovezt a registrovat vozidlo US vyroby, ktere je momentalne v provozu v SRN.Toto bylo schvaleno do provozu na Nemeckych tj.EU komunikacich(ho­mologace)jiz pred lety.
Zajima mne, jestli bude nejaky problem vozidlo prihlasit v CR, podotykam, ze auto ma novou STK a Emise a je technicky v perfektnim stavu.
Mam se obavat nejakych trablu, nebo to klapne ok?

Nejlepší odpověď
kropitko

Pokud je automobil homologován pro EU,tak nemůže vzniknout žádný problém. Automobil budete přihlašovat stejně,jako jakýkoliv jiný dovezený z Německa.
Ještě jsem Vám našla něco na netu,tak se na to koukněte,třeba Vám to pomůže.
http://www.co­i.cz/cs/esc-2/spotrebitel-2/auto-moto/dph-pri-dovozu-aut.html