LADIKO

přihlášení na www.fundance.cz/kli­ent

dobrý den nemohu se přihlásit na klientské stranky FUNDANCE.CZ a stahnout si češtinu. poradte jak si stáhnout češtinu a další písničky.diky

Nejlepší odpověď
kenyrts

Zákazníci, kteří u nás zakoupí taneční podložku s garancí životnosti, získají přístup automaticky a zcela zdarma.

Upozorňujeme Vás, že český překlad programu Stepmania je našim dílem a bez souhlasu autora nesmí být dále šířená nebo využívána ke komerčním účelům.

Při objednání přístupu prosím zvolte u objednávky osobní odběr zboží. Přístupové údaje Vám budou zaslány na email.

DŮLEŽITÉ

Při vytváření objednávky dbejte prosím na to, ať správně vyplníte všechna povinná pole a nezapomeňte na konci formuláře zaškrtnout políčko, že souhlasíte s obchodními podmínkami. Pokud Vám po vytvoření objednávky nepřijde do 8hodin e-mail s potvrzením objednávky, tak nás prosím kontaktujte na mail objednavky@fundance.cz nebo tel. čísle 723 450 535.