Nemohu se přihlásit na ftp přes internetový prohlížeč a vždycky to šlo, nevíte čím to je ? Kdysi jsem zadal adresu webu a pak nazačátku jen změnil „http“ na „ftp“, dal jsem enter a pak jsem nastavil přihlášení a vyskočila tabulka k přihlášení ..
teď když to udělám, nic se neděje? Čím to je tedy ?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5823 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
muze to byt i tim ze na serveru na ktery pristupujes nenabizi webove rozhranni pro pristup k ftp uctu, to je na nich, kdykoliv to mohou vypnout zapnout … zkus radeji pouzit filezillu, zda to pomuze, to je plnohodnotny ftp klient a urcite se s nim pracuje i pohodlneji nez s ftp pres webovy prohlizec …http://filezilla-project.org/download.php?type=client
| 0 Nominace Nahlásit |
Otázka nemá žádné další odpovědi.
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |