buri252

Přihlášení auta

Chci se zeptat na přihlášení auta…mám na něj 10 dní od odhlášení.Jenže původní majitel jej odhlásil již 2.6.2011 a já jej zakoupil až 15.6.2011 tudíž jsem promeškal lhůtu 10-ti dnů.Co se pro mě z mého pohledu mění?Co musím udělat?

Nejlepší odpověď
ARIS

Já bych postupoval standartně.
Technická kontrola, povinné ručení a honem na úřad přihlásit je. Pokud máte velký techničák i malý a kupní smlouvu, myslím, že by neměl být problém. Nejlépe zeptat se přímo na příslušném úřadě.

Další odpovědi
cukrar

odpověd Arise není dobrá!!
Nevěřte všemu co se říká,
najděte mi, prosím, předpis, kde je stanoveno, že musíte do 10 dnů od odhlášení na Vaší osobu vozidlo dohlásit na Vaší osobu? Marně to nenajdete. Vy musíte nejdříve uzavřít pojištění, necht na své jméno udělat evidenční kontrolu, vyplnit formuláře, vzít občanku a doklady od vozidle a dojít na evidenci vozidel, Tam zaplatíte 800Kč správní poplatek a (pokud je nutné) zaplatit eko daň.

Stačí takto?