Přídavky na dítě v roce 2012

Když se ted v novém roce zvedlo pár korun životná minimum a já si požádám o přídavky na dceru,které nám vloni vzali,protože jsme přetáhli roční výdělek o 50kč,už se nám bude počítat zvýšené ŽM?A kdyzž jsme žádali vždy až v říjnu,to mám zase letos čekat až do října,a nebo můžu už na úřad v nejbližší době?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Jelikož změny jsou nové , zajděte se přímo informovat na úřad- rada bude pak 100%tní. Nečekejte na nic.

Další odpovědi
MadAnnie

Pokud vím, tak nárok na přídavky se bere z příjmu uplynulého roku, takže si myslím, že nárok mít budete maximálně znovu z říjnu/září. Ale za optání nic…