jirka F

Přidali jste se někdy k nějaké partě lidí, když jste byli mladí?

Nejlepší odpověď
zjentek

Ne já vexloval a byl hodně fyzicky zdatný, takže holky a vlastně celé party se vždy ochotně připojily samy. pak jsem si umanul, že tento způsob života není nikterak bohatý a tak jsem přestal se sportem zaměřeným na max. výkonnost a agresivitu, vexlovat, všeobecně hrát haura (stačilo přestat donekonečna verbálně řešit hodnoty jako fyzický výkon a vexl) a začal jsem se vzdělávat. Všichni mě pak náhle opustili a dnes mám spoustu času pro sebe, neboť jsem sám jaksi opuštěn a řeším vyšší cíle existence, jako je odhmotnění od fyzična atd, neboť ve vědě v kontextu s vývojem člověka jsem spatřil nedostatky ve smyslu podvodů na něm konaných.

Další odpovědi
elkon

Ne.

paul1

Měli jsme partu s proměnlivým počtem lidí od 5 do 30 a blbli jsme. Třeba jedna noha na chodníku a druhá na silnici a šli jsme v zástupu po ulici, nebo v Koruně kolektivně každý jeden bramborák a podobné nevinné srandičky. Bylo mi asi 16–17.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.