afro.disiak

Přidal by si mne někdo na Skype?

Dobrý den. Zřejmě toto admini smažou či uzamknou, ale i tak se Vás zeptám. Nechtěl by si mě někdo přidat na Skype? Moje přezdívka je afro.disiak1 . Nevím, zda toto porušuje Kodex uživatele. Jestli ano, tak se omlouvám :). Jsem normální žena, který by chtěla také nějakou ženu na dopisovaní. Ještě jednou se omlouvám, jestliže toto porušuje Kodex uživatele. Předem děkuji a přeji hezký den. Nashledanou :)
Doplňuji:
To neva :). P.S.: Můžete mi taky npsat e-mail ;o)

Odpovědi
Michal

Psal bych si ,ale jsem muž a ty chceš kamarádku.:-(((

ReHu

Jsem tedy také žena, ale když si mám s někým psát, ráda bych věděla,aspoň např. kolik té ženě jě je let, jaké má zájmy apod. R.

Miisa

Psala bych si, mám skype ale nepoužívám ho.