Lalaik

Pridaji do vyplaty za dane?

Kdyz cloveka dela 8 mesicu pres casy (krom asi 2,3 mesicu) kolem 18 smen a 12h smeny, 70 – 80 cisteho na hodinu.
kolik dostane do vyplaty tak asi za dane? Je uplatnena sleva na dani, jsem bezdetny a nepobiram zadny duchod.

Odpovědi
Drap

Příliš málo informací aby to byl schopen někdo z tohoto odhadnout. Nezbývá, než se nechat překvapit.

Mc Merkurion

… tak za tu dobu jsi už nějakou pásku viděl, tak nejni nic jednoduššího, než si ji prohlídnout … ty zálohy jsou docela dobře počítaný, takže už moc vracet nebudou (to bejvá spíš při marození) …

ivzez

V případě, že uplatňujete jenom slevu na poplatníka
a že sleva byla uplatňována průběžně po celý rok, by se nevracelo téměř nic.

Vy jste ale pro zaměstnavatele pracoval jenom 8 měsíců.
(Chybí informace o tom, co bylo v těch zbývajících 4 měsících.)

Jestli tam byla nemoc nebo evidence na ÚP, mohla by se
v přeplatku vrátit sleva i za ty 4 měsíce. Samozřejmě jen
v případě, že tolik bylo na dani odvedeno v dalších 8 měsících.