mosoj

Příchozí hovor na mobil ?

Již se vám stalo že vám zvonil mobil vy jste ho vzali do ruky a bez jakéhokoliv zmáčknutí příjumu byl mobil již ve stavu příjmu. Mně ano, ale nevěnoval jsem tomu moc pozornosti. Včera v rádiu ( zase nevím co to bylo za stanici) o tom mluvili s nějakým expertem který potvrdil že se to děje. Bohužel když jsem to zaregistroval diskusní téma bylo u konce.
Neposlouchal jste to někdo náhodou ?

Odpovědi
www

Bohužel jsem tu relaci neslyšel.
Příchozí volání se mně zobrazí, mohu přijmout, odmítnout, nereagovat (pak to najdu jako zmeškané volání).
Nějak nevím, nač se ptáš, ale nemám chytrý mobil, který takové „vymoženosti“ umí. Naštěstí 😁.