Dionizo

Príbytek na vaze po zelenine

Nejím jen zeleninu.. Ráno si dám 4suchary s lucinou light s rajcetem a okurkou..Pak jablka k obedu zeleninovou polevku+kuskus se zeleninou a mezi obedem a svacinou snim hodne zeleniny kazdou chvily neco zobu a k veceri si dam tvaruzky se zeleninou.Proto se ptam jestli priberu po zelenine

Nejlepší odpověď
Funna

nepiš nám, co tu jíš…nikdo z nás neví, jaký máš bazální metabolický výdej…a kolik energie spálíš během dne různými aktivitami…takže znovu…pusť si ENERGETICKOU KALKULAČKU, napiš do ní, co jsi za celý den snědla a jak ses pohybovala a zjistíš potřebné údaje…obecně – zelenina tvoří málopříjmnové potraviny…ale to snad ví i malé dítě…takže jestli máš pocit, že tloustneš, tak vysaď jiné potraviny…

Další odpovědi
Alesh

Jak to tak čtu, mám pocit že jsi jednou nohou v blázinci a to myslím zcela vážně. Měl(a) by sis dojít k lékaři nebo k psychologovi, protože toto silně zavání nějakou chorobou s poruchou příjmu potravy. Úplně stačí, když budeš jít standardně, s lehkou tendencí vyhýbání se nezdravým jídlům typu fast food a k tomu pravidelný sport a nemůžeš mít problém. Takže jakmile si přečteš tento můj příspěvek, tak vytáhni kecky a tradá běhat do parku, do lesa, je tam krásně, neseď u PC. 😉 Taky se půjdu proběhnout.

pizlicka

ja jim denne skorkg zeleniny,napr------celou brokolici s mrkví v pare,k tomu napr.250gr veprovych jater,2 kedlub­ny,1rajce,vse pokapane olivovym olejem a merim175cm a vazim 56kg.jenze ja denne tri hodiny tancim.