sesednizkola

Přibylo revizorů v pražské MHD?

Prijde mi, ze je ted porad potkavam. Minuly tyden me kontrolovali dvakrat, vcera taky, jednou na Radlicke a dalsi asi za deset minut na Florenci. V metru je potkavam obden, vetsinou na becku mezi Stodulkama a Mustkem. Driv sem potkal jednoho za pul roku, ani ne. Ze by nejake rozsirovani stavu?

Tak posledi dobou myslim tak cely rok zpatky:D ne jen ted.. Kdybych jezdil bez listku tak uz by se mi vyplatilo si ten autbus koupit, kolik bych mel pokut

Odpovědi
UltraFan

Také je potkávám častěji a ne jen v metru, dokonce v tramvajích i autobusech. Nemyslím si, že jich přibylo, ale jelikož je zima, tak se snaží pochytat například bezdomovce … navíc lidem na konci roku hodně končila opencard, tak chytají ty, kteří si ji nestihli dobít 🙂

Mika.0.1.

Taky jsem je někdy potkal v MHD a to si dobíjim čtvrtletní opencard, ale většinou revizoři víc kontrolují na začátku měsíce a koncem měsíce.