kamila44444

Přibírá/ tloustne se po tom?

Může se přibírat/ tloustnout po žvýkačkách? Právě jsem z chuti vyžvýkala všechny orbitky pro děti. Tak se bojím..
http://www.traf­fic.cz/images/lar­ge/R2198.JPG
Doplňuji:
No, jsou dost sladké, ale nevím

Nejlepší odpověď
mosoj

I když člověk není přežvýkavec ( i když někdy bachor má, ale knihu bohužel už ne ) tak žvýkání podporuje trávení a tím i chut k jídlu.
Doplňuji:
LejdyTerr: Pletete si si sacharin se sacharidy.
Sacharidy jsou cukry !!!!

Sacharin sodný nemá se sacharidy nic společného snad jenom kus toho názvu a vyrábí se z dehtu nebo toluenu !

Další odpovědi
Pájo

V žádném případě.

Wrigley's Orbit For Kids
Žvýkačka bez cukru s příchutí se sladidly.

Složení
Sladidla: sorbitol, xylitol, manitol, sukralosa, acesulfam k, Gumový základ (obsahuje sójový lecitin), Zvlhčovadlo glycerol, Aroma, Kyseliny: kyselina citrónová, kyselina jablečná, kyselina fumarová, Anitoxidant BHA

Výživové hodnotyVe 100 g:
Energetická hodnota 670 kJ/161 kcal
Bílkoviny 0 g
Sacharidy 64,7 g (z toho cukry 0 g)
polyoly 64,7 g
škrob 0 g
Tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g)
Vláknina 0 g
Sodík 0 g

KatkatkaW

určitě ne, a nejsou stejně ty orbitky pro děti bez cukru?

terry

Po jednom balíčku nepřibereš, ale kdybys to dělala pravidelně, pak asi ano.
A podívej se, jestli jsou bez nebo s cukrem. A nedělej si iluze, i když jsou bez cukru, aby byly sladké, jsou tam náhražky a ty tedy zcela jistě nejsou zdravé.

LejdyTerr

Pokud sníš tak 100g těchto žvýkaček, je to stejné, jako by jsi si dala přes půl kila okurek… Jsou sice bez cukru, ale plné sacharidů

Klára K.

no, když to nepolykáš, tak to po tom asi moc neztloustneš, ale dávej si pozor na své zuby!