Niikii

příběh Oresteia

Dobrý večer,nečetl jste někdo příběh Oresteia? Ráda bych znala odpoved na otázku, proč se Kassandra nesnažila odvrátit svoji smrt?A komu bohové svěřili rozhodnutí o Orestově osudu?

Odpovědi
led

Tak rozhodli bohové! Kdo jsi, člověče, že chceš zvrátit osud, jenž ti nadělili bohové!
„Rouháš se bohům? Trest tě nemine! Ty, který si svou matku zavraždil…“
A tvůj osud nešťastná Nikii bude, ať poznáš odpověď na svou otázku, tenhle příběh dočíst. Takové je rozhodnutí bohů…