pri ztrate slozenky na pokutu,lze pokutu zaplatit kdekoliv u pčr??

Ztratil jsem slozenku..Pokuta byla v praze..ja jsem z moravy..Musim si nechat vystavin slozenku novou?,nebo ji muzu jit zaplatit na nejblizsi pčr??

Odpovědi
Drap

Mělo by to jít vyřešit na kterékoli služebně PČR

cukrar

Domnívám se, že příjemce byl finanční úřad, nikoliv policie. Určitě dotazem na Vaší policii dostanete vyčerpávající informace.