Ja Ja

Při zapnutí počítače mi nabíhá stránka Microsoft Azure a záložka Atharori.net, Jak se toho zbavím?

při zapnutí počítače mi nabíhá stránk microsoft azure a záložka atharori.net, jak se toho zbavím?

Nejlepší odpověď
Alesh

viz zdroj

Zdroj: http://www.2-delete-spyware.com/cz/at­harori-netwww-2-delete-spyware-com2-delete-spyware-com-odstranit/

Další odpovědi
MichaelOffic

  1. antivirem projet pc
  2. v nastaveni prohlížeče nastavit jinou domácí stránku, nebo prohlížeče
  3. přes nějaký program (např ccleaner) můžete nastavit co se smí a nesmí zapnout po zapnutí PC
  4. pokud jste něco instaloval/a podezřelého z podezřelého zdroje tak to můžete odinstalovat

ivzez

Pravděpodobně jste si nainstaloval nějaký adware a „odklikal“ instalaci,
aniž byste byste zkontroloval, co vše instalační program nabízí.

Do budoucna si zvykněte číst všechny hlášky instalačního programu a ODškrtnout vše,
oč nestojíte > tím předejdete podobným případům v budoucnosti.

Jak odstranit Atharoni.net:
http://www.4thre­atsremoval.com/cz/at­harori-netwww-4threatsremoval-com4threatsremoval-com-odstranit/