hos14785

Jak zařídit, abych při zapnutí PC nemusel zadávat heslo?

při zapnuti pc abych nemusel davat heslo

Nejlepší odpověď
gecco

Jaké heslo??? BIOSu a nebo OS???
A v případě OS – jaký OS???
:-OOO

Pokud se ti – náhodou, jedná o automatické přihlášení do Windows:

  • stiskni Win + R
  • zadej příkaz „control userpasswords2“, stiskni Enter
  • odškrtni " Před použitím počítače musí uživatelé zadat uživatelské jméno a heslo"

Další odpovědi
Magix.cz

Bojuju s tím při každé přeinstalaci Win, páč to pokaždé zapomenu, ale jako sám sobě Administrátorem se mi to vždy povede v Start>Ovládací Panely>
Uživatelské účty a zabezpečení rodiny>Uživatelské účty … (pro Win7)

jmhad

já jsem si v nastavení zvolil místo hesla PIN a při přihlášení klepnu na num loock dám 4 čísla a jsem tam. Jak zrušit nutnost se něčím přihlásit jsem se také nedopátral.

Klaproth

Nepíšeš o jaký OS se jedná. Třeba v Linuxu to pro běžného uživatele nejde nastavit žádným způsobem.