tedrazice

Při zapnutí notebooku trvá 7 min., než se zobrazí OS W7, je to normální?

nebo o jakou závadu se jedná, jak ji odstraním?

Odpovědi
atoris

Namáte náhodou nastavený nejaký antivír, ktorý skenuje systém pri štarte ?
Máme tiež ntb s W 7, pomalšie štartuje ako stolný pc, ale určite skôr ako za 7 min.

Lamalam

7 minut Win7? Kolik minut to bude trvat Win10?

lota

Normální to není, víc neporadím…

Votyk02

Nejspíš se vám při startu W7 spouští plno programů. Do Windows startu (tam kde se vypíná PC) napište: msconfig a zmáčkněte ENTER>klikněte na: Po spuštění>odznačte programy které jsou nepotřebné.

Klaproth

Normální to není, kromě nějaké SW zrady by mohlo jít i o poruchu disku.

gecco

Lamalam – ještěže už nejsou na trhu Win2000…
😉

Lamalam

To jo, ale I s Win 95 by byla legrace.