mistia

Při zapnutí notebooku se mi nerozvítila obrazovka.Co to mohlo způsobit?

Nejlepší odpověď
franku

Není vyplý monitor?Já měl stejný problém a byl to problém notebooku,šel na reklamaci.Zkuste připojit externí monitor a uvidíte.

Další odpovědi
elektrikář

V notbuku není proud zkuste se připojit kabelem k síti pokud se po chvíli baterie nenabije a nerosvítí může být ještě vadný spinač který jej má zapnout po otevření.