Při vyslovení jakého slova vám okamžitě naskakuje husí kůže?

Nejlepší odpověď
annas

Výtah a pohyblivé schody.

Také při vzpomínkách na některé negativní i pozitivní zážitky.

Negativní – lež, nenávist, manipulace, vražda, vandalismus apod.
Pouzitvní – nedá se mluvit o jednom slově, ale spíš citáty, nebo dokonalé jazykové vyjádření určité situace, poslech hudby .
--

Další odpovědi
gecco

Agrese…
A krupičná kaše…
😉

anonym

Lež.

Šidlo

pokusy na deťoch, všetky slová typu: holokaust, genocída, eugnika, vyššia/nižšia rasa…a vrchol všetkého:nihi­lizmus…to je to najhoršie, čo môže v hlave byť

thomik

dle strachu… pavouk nebo „jsme vysoko“

marci1

Třeba: válka, zlo, nenávist, lež, cholerik, pesimista, dršťková polévka (ta se i husí kůži podobá). Brrr. 🙂

briketka10

Velký pavouk pfůůj.

Výška, když mám jít na rozhlednu ta hrůza v očích
je nepopsatelná a husí kůži mám jen, když o výšce
slyším.

Agneta

Dršťková polévka a bůček:DDD

luky.1986

Treba slova jako naříznout v souvislosti s porodem, amputace. Zeman, jakekoliv prijmeni komunistickeho poslance, kastrace atd.

Lurius

žíravina
infekce
dieta

dudu

Fanatik.

gumiczud

Zubař

pucipuci

ŠEFOVÁ a ne jen husí kůže,málem i zvracím.

lexx

parlamentní volby, gonorea, syfilis, Aids, Zeman, Klaus…okamžitě sahám po smith&wesson 9 mm, nabíjet, odjistit, PAL !!!

Danina65

FÚ… Pro ty šťastlivce, co nemusí dělat DPH a daň z přijmu jde o Finanční úřad:-)

anonym

lexx, jak to že Zeman, Klaus… stále žijí? Že by Smith&Wesson 9 mm selhal?

gecco

Agnetko – takový dobrůtky…
😉