při vypalování se mi nenabízí mechanika dvd čím by to mohlo být?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Ne každá mechanika dokáže vypalovat. Stáhni si prográmek Nero Info Tool a udělej si test mechaniky. Tak nejlépe poznáš co umí.

Další odpovědi
lexx

Jaký SW (program) používáte ? Není zdrojové DVD chráněno proti kopírování ? Vyzkoušejte jiné médium (značku) DVD-R nebo DVD+R, některé mašiny jsou vybíravé jak píše Kole.
Mě zlobí mechanika NEC co nebere DVD-R disky Maxell. Asi firmware nebo co.

Michal Kole

asi není medium kompaktibilní s mechanikou. Koupit nějaké jiné nebo updatovat firmware mechaniky