Při vinotéce chci založit soukromý klub, kdeby členové mohli pořádat různé akce. Jak by fungovalo účetnictví?

převod zboží mezi vinotékou a klubem (občanským sdružením)

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Zcela normálně 🙂. Vinotéka vystaví klubu fakturu a klub jí zaplatí z příspěvků členů. Pokud jste si myslel, že byste mohl dodávat do klubu víno zdarma, tak už si to nemyslete 🙂. Jsou to dva rozdílné subjekty a tedy mezi nimi vzniká normální obchodní vztah.