frank

Při vaření guláše jsem to přehnal s pepřem.Jak mohu snížit pálivost guláše ?

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.svet­maminek.eu/pro­ducts/babske-rady-v-kuchyni/ bod č.50

Další odpovědi
Bedy

Napadá mě to trochu naředit pak dohustit (nevím čím zahušťujete, nejlepší je asi chleba). Nebo můžete zkusit tam hodit bramboru, myslím si, že by to mohla „vtáhnout“ do sebe trochu…

jak hold směr WC ☹

hanulka11

tak mi ho pošli – miluji ostré

elektrikář

Naředit, a zahustit strouhanou syrovou bramborou,nebo strouhaným a opečeným chlebem. Pokud to nepomůže koupit ještě kouisek masa a udělat nový základ . Tentokrát bez pepře. VYHAZOVAT JE TO ŠKODA v mrazáku Vám zůstane na jindy.Přeji dobrou chuť