vicix8

Při reinstalaci systému se prý musí zformátovat disk, ale dělá se to kdy?

ještě před reinstalací systému, nebo kdy?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Po vložení a nabotování instalačního cd se systémem se tě to zeptá co chceš provést. V případě, že tvůj výběr bude instalace systému, bude nebídka na naformátování disku. Zde vybereš formátování a počítač bude kompletně prázdný. Následné spuštění bude z toho botovacího cd.
Nezapomeň ponechat cd v cdromce, jinak se počítač nerozběhne.
Naformátovat disk při běhu systému nelze.