VampGirl

Při přehrávání videa z SD karty se přehrává pouze zvuk, ale ne obraz. Jak je to možné?

Nejlepší odpověď
tuCZek

Formát videa by měl odpovídat rozlišení displaye,pokud tomu tak není,přehraje jen zvuk. Zkontrolujte si rozlišení videa a displaye.
Pokud nesouhlasí tak je třeba překonvertovat.

Další odpovědi
Deter

A v čem to přehráváte? Je možné, že váš přehrávač nemá nainstalované potřebné kodeky. Pokud je to na počítači, lze je doinstalovat (např. na http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/kodeky/ jich je na výběr dost), pokud přehráváte z nějakého dvd přehrávače/sep top boxu s SD slotem, tam asi tato možnost nebude a bude potřeba zmíněný film nejdříve na počítači překonvertovat, jak už bylo zmíněno (to už chce ale někoho zkušenějšího).