BeruškaSedm.

Při menstruaci výlučují..čůram krev?Nebo jsou normální..žluté..?

Nejlepší odpověď
annas

Opakuji, zeptej se se na všechno maminky. Je třeba, aby tě poučila, případně abyste vyhledaly lékaře. Na co se ptáš, je normální proces dospívání, nemůžu ale vědět, zda nejde o něco jiného, třeba o problémy s močovým měchýřem. .

Když máš menses, může se ti při čurání objevit trochu menstruační krve.

Opět vkládám odkaz, kde se dočteš víc.

http://www.wo­menzone.cz/po­radna/otazky/Krev-v-moci-pri-menstruaci-2155

Další odpovědi
marci1

Při menstruaci odchází z dělohy krev poševním vchodem ( 1. otvor ). Moč odchází vyústěním močového měchýře ( 2. otvor kousek nad 1. ). Při močení odchází moč a může odejít trochu krve, potom je moč částečně smíšená s krví.
Promluv si o těchto věcech s maminkou. 🙂

Lucijej

Pokud čůráš krev, tak je něco špatně a s menstruací to nemá nic společného.

Moč vylučuješ močovou trubicí a menstruační krev odchází pochvou.

Ale pokud budeš močit během menstruace a nebudeš mít zavedený tampón, tak ti to může připadat, že močíš moč smíchanou s krví, ale každé odchází samostatným vývodem.

Beer4Real

Já to měl včera růžový :(

cochee

Ano, při menzes vylučuješ něco, co obsahuje většinou krev, ale rozhodně ji nečůráš. Ta druhá věta tvé otázky je naprosto nesrozumitelná. Poslyš, už tu tohle téma probíráš delší dobu – nebylo by lepší si o tom promluvit s mámou?

Nevíteto?

Ne, moč je při menstruaci „normálně“ žlutá. Při menstruaci sice krvácíš, ale nečůráš krev.