lizatko11

Při mazlení s přítelem mě začalo píchat v boku a bolet břicho, Čím to může být?

Přítel za mnou po prvé přijel. Když jsme se začali mazlit tak mě pokaždé hodně píchalo v bocích a po čase jsem měla bolest podbříšku, která zasahovala do břicha a hrudi. Nevíte prosím, čím to může být? Napadlo mě, že to může být z neustálého napínání mnoha svalů, nebo třeba nervozity a neuvolnění se.

Odpovědi
anonym

Myslím, že to je z nadměrného vzrušení, hold tělo si občas dělá, co chce.