Smaragd

Při komunikaci s facebookem mi vadí nesprávný pravopis i divné výrazy v češtině. Kdo vymýšlí některé tak hloupé otázky?

Nejlepší odpověď
fcoop

Kdo je vymýšlí? Hlupáci. Prostě jim to v těch hlavičkách nespojuje.Poleh­čující okolnost – možná – jsou to děti,a na věku nezáleží.
Kdo se narodí jako blb,jako blb i zemře.To není napadání,je to konstatování.
Špatný pravopis,podivné výrazy?
Nečtou a na Netu se to nenaučí.

Další odpovědi
Michal Kole

Asi ten kdo to blbě přeložil. Pravděpodobně překladatelé nejsou rodilí češi, tak pravopis uniká.