jirka F

Při kolika stupních by kuřákům zmrzly cigarety?

Já myslím, že by stačilo i těch –22.

Nejlepší odpověď
Drap

To se pleteš. Běžně se kouří i za polárním kruhem v mínus 50 – 60 . K takovému kouření jsou nejvhodnější papirosky.

Další odpovědi
gecco

Ty´s nikdy neviděl člověka v zimě kouřit a nebo jsi ještě nezažil –22°C???
😁
Cigarety jsou relativně suché a slušně hořlavé – ještě jsem nezažil, že by zmrzly – a to jsem kouřil i za nižších teplot, než zmiňuješ…

jmhad

Kuril machorku charošij tabak /ljubil děvočku kak donskyj kazak/ – machorka je cigareta upravená pro kouření na Sibiři. Má tabák cca do 1/3 a ta zbývající část je dutinka aby se cígo mohlo kouřit v rukavicích. Ale machorka je tlustá,v té 1/3 je tabáku jako v normální cigaretě

briketka10

Taky jsem nezažila, aby mi zmrzla cigareta
u pusy při – 22°C spíš ta ruka mi mrzla i v
rukavici to ano a tekl mi sopel z nosu 😁

Doufám, že to už nezažiju, protože už jsem
kouřit přestala :)))

anonym

Záleží, jaká teplota by byla v květnu na Tři zmrzlé.

Tak ta by nezamrzla ani při absolutní nule.

http://vignet­te2.wikia.noco­okie.net/necy­klopedie/images/8/8d/Hu­leni_papirosy­.jpg/revision/la­test?cb=2007053­1182201

Reezo

Osobně si myslím, že i kdyby bylo –100 tak by to na kouření nemělo žádný vliv. Dokud je kyslík, tak oheň bude hořet.