Kapicka

Při kolika skleničkách alkoholu se může člověk opít?

Tak přibližne

Nejlepší odpověď
rtepp

To je široký pojem. Je alkohol 12%, 20%, 40%, 50%, 60% a mnoho dalších

Další odpovědi
tom004

Záleží na tom jaký je to alkohol,jak velká je ta sklenička. Někomu může stačit i jeden velký panák. :))

WeeBear

Je rozdíl, jestli piješ pivo, nebo vodku.

Jestli má sklenička 0.2dl, nebo půllitr.

A také záleží na člověku. Na každého alkohol působí jinak! 🙂

ten který je

Záleží na druhu alkoholu,zda se před pitím alkoholu člověk najedl,jakou hmotnost člověk má nebo zda je fyzicky unavený atd.Někomu stačí kapička a už to jede.;-)

lexx

Ale jak silně opít se ? Jenom se usmívat, přiblble blábolit nebo prostě lehnout na chodníku ?

terry

Záleží ta

  1. druhu alkoholu
  2. velikosti skleničky
  3. jestli je to muž či žena
  4. kolik váží
  5. jak rychlý má metabolismus
  6. jestli je či není na alkohol zvyklý
  7. jestli pije na lačno nebo ne

To jsou hlavní faktory, které „opití se“ ovlivňují. Ale jsou i další.

quentos

taky záleží na postavení měsíce, na „konstelaci“ – jsou dny, kdy to do sebe můžete lejt horem dolem a nic, a jsou dny, kdy vás položí dvě skleničky.

gepik

Po šesti pivech se ještě cítím v pohodě, po osmi už žvatlám a potácím se. Stačí takhle?

venkovan

Někdo se opije i bez skleniček – stačí mu na stole hrníčky.
Naopak takový skladník ve sklárnách se dokáže opít při stovkách skleniček