Ronnynik

Při každém styku krvácím, nevíte čím by to mohlo být? Máte podobné zkušenosti?

Je mi 17 let a mám přítele. Při každém pohlavní styku krvácím, nevíte čím by to mohlo být? Má někdo podobné zkušenosti? Už jsem objednaná u lékaře ale chtěla bych slyšet vaše názory a odpovědi. Děkuji.

Nejlepší odpověď
marci1

Může to být tolik různých příčin. Jen lékař Ti dá fundovanou odpověď. Ve zdroji je uvedeno 9 nejčastějších :

Zdroj: http://www.fo­rexample.cz/vi­ew.php?cisloclan­ku=2010010044

Další odpovědi
Banán88

.. priciny mohou byt ruzne, treba neopatrne „zachazeni“ ? Velikost pritele? Nedostatecne pripravena (vlhkost?) .. znam to spise z druhe strany..
Doplňuji:
palec pro marci1 :)

zjentek

Banán88, kolik měříš?

Banán88

myslim 179.. v kohoutku fakt nevim..