dust8

Při jakých situacích nastává na hřbitovech výměna hrobů či jejich stěhování?

Řekněme, že dojde třeba k něčemu jako nedorozumění či úřední chybě a zjistí se, že jsou zaměněny ostatky mezi dvěma hroby?

Odpovědi
Drap

Tak k takovým situacím doposud nedošlo. Hroby se přemisťují či stěhují pouze v situacích pokud se ruší nebo stěhuje hřbitov. Takové situace jsou velmi řídké. Hrob má někdo pronajatý a určitě by si toho všiml, kdyby mu zemřelého tatínka chtěli pochovat do hrobu jiného.