dust8

Při jakých příležitech nosit černou kuklu, aniž by to budilo pozdvižení a předsudky, že jde o lupiče/teroristu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že u svářeče se švajsaparátem v ruce by to prošlo.

Další odpovědi
hapiky

Když jdeš na veřejnej záchod.

aliendrone

Víš co? já ti poradím spíš kdy si NESMÍŠ zakrýt obličej, bo bys porušil zhovadilý dem(ent)okratický zákon!
Je to tram ta da dá… na demonstraci! (Mnohé zdejší propagandou vymyté nemyslící mozky tomu nevěří!)
Tím bys totiž ztížil svoji identifikaci a jak víš, u nás je svoboda jen na papíře, tedy odsud pocud, navíc jak kdy.a jak pro koho. Právo na anonymitu, když budeš protestovat proti režimu NEMÁŠ, tak abys náhodou nebyl překvapen, kdybys jako zakuklenec měl problémy. Kam se hrabali bolševici! ;) :D :D

dubraro

Něco takového nosí cyklisté, kteří jezdí i v zimě.