Calimë

Při jaké teplotě se sráží bílkoviny?

Doplňuji:
konkrétně ve vajíčku

Nejlepší odpověď
zjentek

které? V krvi? Nebo třeba mléčné? Jsou tam vysoké rozdíly ,)
Doplňuji:
a sráží je nejen teplota, ale třeba těžké kovy, nebo příliš kyselé či zásadité ..nebo alkohol

Další odpovědi
mosoj

Ve vajíčku při 60–65oC

www

Viz Google, stačí jen vložit klíčová slova tam:
Doplňuji:
Na jednoduché a triviální otázky Google postačí vždy, nevíš? Příště vyzkoušej 😉

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=B%C3%­ADlkoviny+se+sr%C3%­A1%C5%BE%C3%AD+p%C5%99i+­teplot%C4%9B&c­lient=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&