JájsemRaibek

Při jaké příležitosti používají ženy make-up?

Při jaké příležitosti používají islámské ženy make-up?
Používají třeba rtěnku nebo oční stíny?

Odpovědi
ivzez

Podle mne při jakékoliv.

A používají jej podle mne ty, které si moc nevěří…

Kepler

Já myslím, že se ty islámské od těch našich slepiček moc neliší. Mají to o dost těžší, protože nemohou ukázat to podstatné.

Cenobita

Make-up se používá vždy, když se chtějí ženy vylepšit.

zjentek

Tak trošku je to zašifrováno v tom originálu slova mejkap ;)

MK44

Prozradím Vám, pane kolego, jedno veliké tajemství. Ženy používají make-up, když si potřebují na ksicht namalovat obličej. Pochybuji, že by to u islámských žen bylo jinak. Dál to záleží na komunitě a jejích zvyklostech. Někde v Bosně, v tureckých velkoměstech nebo v Teheránu s tím nemají problém. Koneckonců i v muslimských televizích jsou hlasatelky. Ale takhle někde na vesnici, takhle v Saudské Arábii, tak to můžou jen doma. Jak jdou ven, musí si make-up zamotat plenou. Nevím jestli proto, aby manželovi neubylo nebo aby neurazily pánaboha, ale určitě to jsou za rtěnky a stíny vyhozené peníze. A tam, kde se válčí, kde vládne IS, tak tam mají podstatnější starosti.

bububabu

Hlavně na svatby ale i každodenně. Jejich makeup je ale výraznější nežli je zvykem u nás.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/20­/ee/ea/20eeea1138008d021­08f4372f44ce490­.jpg