JájsemRaibek

Při jaké příležitosti byla nazpívaná píseň We Are The World?

Při jaké příležitosti byla nazpívaná píseň We Are The World, kterou zpívají známí zpěváci?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

We Are the World je singl, který roku 1985 nazpívali a vydali přední američtí interpreti v rámci pomoci hladovějící Africe. Singl o nákladu 800 000 kusů byl během tří dní od vydání vyprodán a v následujících týdnech obsadil nejvyšší pozice v hitparádách po celém světě. Mezi interprety jsou velmi výraznou měrou zastoupeni černoši a Židé.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/We_Are_the_Wor­ld