Nik92

při jaké frekvenci dochází k rezonanci?

Nejlepší odpověď
tom004

Při stejné.

Další odpovědi
Já...

To záleží na tom, co chceš „ROZrezonovat“…

fortin

Je to ta frekvence která není tlumena ozvučeným nebo rozkmitaným materiálem.
http://www.you­tube.com/watch?v=9jWnI-DMk3k

mosoj

Při té frekvenci na jakou je rezonanční obvod naladěn.

Kdo má vědět jakou frekvenci myslíš, jestli akustickou nebo elektrickou nebo frekvenci sexuálního styku ? Ale vždy to je o naladění.

funky

V elektrotechnice:

rezonanční frekvence se vypočítá pomocí tzv. Thomsonova vzorce f0= 1/2π √LC (kde jako L je indukčnost cívky a C kapacita kondenzátoru v rezonančním obvodu)