TommyKiller1

Při instalaci zdroje pc se má zasunout do desky všech 24 pinů nebo stačí jen 20?

Zdroj který mám nyní má zapojených 20 pinů a ty 4 dírky pro další 4 piny jsou přelepené páskou.

Nejlepší odpověď
cochee

No tak sundat pásku a zasunout je do desky můžeš, ale jestli ty dráty nejsou zapojené, tak tím stejně nic nezískáš 🙂 na dodatečných 4 pinech jsou napětí 12V, 5V a 3,3V plus kostra, pro případné posílení původních napětí na 20-pinové části, kdyby ampéricky nestačily nárokům desky. Může se stát, že deska pojede i bez nich a může se i stát, že nepojede, je to skutečně desku od desky jinak, jak píše jáára.

Další odpovědi
jáára

podle konkrétní desky